Класа Приколка Кука, вклучува инсталација хардвер

Класа Приколка Кука, вклучува инсталација хардвер

Това е достапна
DEN 414.40
Количината на стоката:

се обложени со течна обвивка Од Бондерит и завршна облога со црн прав со висок сјај за заштита од гребнатини, 'рѓа и оштетување ОД УВ, и двете нудат отвор на цевката за приемник 2" х 2" за да прифатат држач за топка или додаток монтиран на кука. и капацитет за тежина на јазикот од 500 фунти. приколка кука е исто така компатибилен со забавува доли или забавува бар за чамец влечење мало возило. куки не се само уште еден додаток за вашиот кампер, моторна куќа, Р.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата