Стив Маден Пејсли Ткаени Слајд Сандала

Стив Маден Пејсли Ткаени Слајд Сандала

Това е достапна
DEN 480.00
Количината на стоката:

Горниот дел со една плетенка го издвојува овој слајд од поедноставните стилови, вклучувајќи свежа текстура и занаетчиски талент. Спарете се со боемски гуми за шик лежерен изглед. Слајд Сандала. Ткаени Горниот Дел. Лизгај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата