Френклин Спортски Рекреативен Сет За Бадминтон И Одбојка

Френклин Спортски Рекреативен Сет За Бадминтон И Одбојка

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Спортскиот Рекреативен Сет За Бадминтон И Одбојка Френклин е идеален за забава во дворот со семејството и пријателите. Се одликува со најважните работи што ви се потребни за играње на овие спортови на отворено. Мрежата и столбот имаат собрана висина од 61". Вклучува четири рекети, два шатлови и одбојка со пумпа за надувување и игла. Играта може лесно да се постави за неколку минути. Научете ги децата како да уживаат во спортот на млада возраст. Овој сет ви овозможува да се подготвите и да вежбате во удобноста и безбедноста на сопствениот двор. Бидејќи оваа игра може брзо да се состави, можете да ја симнете и да ја понесете со себе. Следниот пат кога ќе одите на плажа или на пикник, земете го овој комбо сет за одбојка од бадминтон. Децата можат да научат како правилно да се натпреваруваат и да бидат мотивирани да победат кога ќе ги научите како да работат индивидуално или во тимови. Никогаш повеќе не чувствувајте затишје во вашето семејство. Поминете квалитетно време со деца или пријатели додека уживате во пријателска конкуренција. Соберете ги соседите заедно и испланирајте блок забава додека ја снабдувате забавата Со Овој Спортски Рекреативен Сет За Бадминтон И Одбојка Френклин. Френклин Спортски Рекреативни Бадминтон И Одбојка Во Собата : 1 "дијаметар октагон богородица пвц столбови, 61" собрани висина. Овој комбо комплет за одбојка од бадминтон има винил одбојка со официјална големина со пумпа за надувување и игла. Нето димензии : 20 'х 1.5 ' х 1.5". 4 кален челик" Тесни " рекети. Рекет Стринг : Здраво-овци. 2 жолти шатлови. 4-еднострана лента изградба. 2 врвот и 2 среден човек јажиња. 6 жолта стирен земјата влоговите. 6 прилагодливи клипови за затегнување на јажето. Боја кутија со торба за носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата