- Божиќна Желба Весела Стариот Свети Никола-Винил [ ]

- Божиќна Желба Весела Стариот Свети Никола-Винил [ ]

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Класика меѓу класичните Божиќни песни!! Долгоочекуваното преиздавање. Омиленото слатко, евтино И сонливо Ремек-дело "Божиќна Желба" на сите е долгоочекуваното преиздавање на оригиналното 7-инчно издание! Нрбк-Божиќна Желба / Весела Стариот Свети Никола-Винил [7-Инчен].

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата