Вајлдбрин Вајлдбрин Краут, оз

Вајлдбрин Вајлдбрин Краут, оз

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Краут, Суровини, Органски, Тегла 18 Мл Пробиотик. Ферментирано. УСДА органски. Не Гмо Проектот потврден. Веган. Глутен слободен. Ферментацијата е дива. Бпа слободен. Сертифициран органски ОД CCOF. Расипливо. Чувајте го во фрижидер. Направено во објект кој користи соја, сусам и семе од синап. 18 мл (510 гр) Виндзор, КАЛИФОРНИЈА 95492 Краут, Органски, Зелен. УСДА Органски. Сертифициран Органски ОД CCOF. Глутен слободен. Веган. Потврден Не-Гмо Проект. Суровини. Ферментирано. Ферментацијата е дива. Бпа слободен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата