Лпс НА ЦД: БЕНДОТ СО ТОЈ ЗВУК ДИЗАЈНИ ЗА ТАНЦУВАЊЕ .Првично објавен На Колумбија И Колумбија

Лпс НА ЦД: БЕНДОТ СО ТОЈ ЗВУК ДИЗАЈНИ ЗА ТАНЦУВАЊЕ .Првично објавен На Колумбија И Колумбија

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Лес Елгарт - Бенд Со Ознака Звук/Дизајни ФО (ЦД НОВО) : Колекционерски Плочи Формат : Датум На Издавање : 11 Септември 2001но. На Дискови : 1upc : 090431689028албум Песни1. Весело Мало Уво2. Ако Го Имав Мојот Пат3. Дали Некогаш Сте Размислувале За М4? Човекот Што Го Сакам5. Сина Месечина6. Ти Си Моето Сонце7. Започнете Ја Бегине8. Некој Друг Го Зазема Моето Место 9. Волга Брод Man10. Жонгин ' Заедно 11. Запад12. Вчера13. Близината На Вас 14. Сопнување15. Мунглоу16. Замавнувачкиот Џин17. Ветрезин Заедно Со Бриз18. Коктели За Два19. Источно Од Сонцето (И Западно Од Месечината)20. Не Веруваа Во Ме21. Стела Од Старлајт22. Дизајни За Танцување23. Мар-Ча-Ча24. Нешто Оди 2 Лп на 1 ЦД : БЕНДОТ СО ТОЈ ЗВУК (1960)/ДИЗАЈНИ за ТАНЦУВАЊЕ (1960). Првично објавен На Колумбија (8245) И Колумбија (8291).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата