Морски V11-2423BBK50 - Флексибилни Бришење Железнички Комплет - 1-7 8 1-1 8 50', Црно

Морски V11-2423BBK50 - Флексибилни Бришење Железнички Комплет - 1-7 8 1-1 8 50', Црно

Това е достапна
DEN 1375.20
Количината на стоката:

Нов Флексибилен Винил Бришење Железнички Комплет Тако Метали V11-2423bbk50-2 Црно/Црно 1-7/8 "H x 1-1/16" W x 50 ' L : Комплет За Сите во Едно Вклучува : Флексибилен винил бришење железнички вметнете и крајните капачиња заедно со завртки и водич за инсталација со корисни совети за инсталирање на бришење железница. Мека дурометарска шина за триење обезбедува ефект на перница за да го апсорбира ударот. Континуирана серпентина за едноделна беспрекорна инсталација. Спакувани намотани во кутија за извршување НА УСОГЛАСЕНОСТ. Модел Бр : 3007.2214. УПЦ : 630838004712. Марка : Тако Морски. Земја на Потекло : Сад. Тако Морски V11-2423 BBK50-2 Флексибилни Бришење Железнички Комплет-1-7/8 "x 1-1 / 8 "x 50', Црна. Мека дурометарска Шина за Триење обезбедува ефект на перница за да го апсорбира ударот. Тесните свиоци на радиусот бараат минимална топлина. Лесна за носење малопродажна кутија со отсечено гледање на производот. Комплетот вклучува бришење шина, вметнување, крајни капачиња, завртки и водич за инсталација. Петгодишна ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата