Тим Холц Држат Марки 7 Х8, 5 - Валентин План, Пк 1

Тим Холц Држат Марки 7 Х8, 5 - Валентин План, Пк 1

Това е достапна
DEN 303.84
Количината на стоката:

Стампери Анонимен Тим Холц Држат Гумени Печат Во собата, 7 од 8,5-Инчен, Валентин План 014754 СТАМПЕРИ АНОНИМЕН-Тим Холц : Немонтиран Црвен Гумен Печат во собата. Додадете малку забава во вашите занаетчиски проекти! Секој црвен гумен печат е направен од специјален материјал кој лесно се држи до секој дрвен блок (се продава одделно). Овој пакет од 8-1/2х7 инчи содржи различни немонтирани црвени гумени марки. Доаѓа во различни дизајни (секој продаден одделно).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата