Фиа Ад. OE37-CHARC FIAOE37-CHARC 09-F OE КАПАКОТ НА ПРЕДНОТО СЕДИШТЕ CHARC

Фиа Ад. OE37-CHARC FIAOE37-CHARC 09-F OE КАПАКОТ НА ПРЕДНОТО СЕДИШТЕ CHARC

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Фиа Ад. 09-10 F150 OE ПРЕДЕН 40/20/40 КАПАК НА СЕДИШТЕТО CHARC Cover Oe Прилагодено Покритие На Седиштето Oe Прилагодено Покритие На Седиштето; Твид; Јаглен; Сплит Седиште 40/20/40; Адџ. Потпирачи За Глава; Воздушно Перниче; Потпирач за Рака w/o Складирање; СКЛАДИРАЊЕ На Перница; КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајниран да Ги Исполнува Или Надминува Стандардите на Производителот на Возилото. Поместена Назад И Перница Поддржува За Дополнителна Удобност. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Високо Издржлива Ткаенина ОД Твид Отпорна На Триење. Сите Ткаенини Лесни; Брза Боја И Отпорна На Пламен. Возило Тес. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата