ПОВИЦИ МАЛАРД ДРЕЈК ПАТКА СВИРЧЕ

ПОВИЦИ МАЛАРД ДРЕЈК ПАТКА СВИРЧЕ

Това е достапна
DEN 415.84
Количината на стоката:

Ако изгледа како патка, тогаш мора да звучи како патка; тоа е пристапот што Го презеде Цинк кога Ја Свиркаа Патката Дрејк Малард. Изграден од издржлив поликарбонат овој повик ќе привлече школки, пинтели и додатоци. Се одликува со звучен систем "лесен удар" На Цинк кој произведува квалитетен звук за секого од почетници до ветерани. Кога ги работите оние срамежливи птици кои се зачукувани со ништо друго освен враќање и високи топки од секој друг повикувач во областа, овој свиреж прави одличен додаток на вашиот јаже. 0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата