Мохавк Домашни Врати Пејзажи Имот Мат Килим

Мохавк Домашни Врати Пејзажи Имот Мат Килим

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Нашите рециклирани гумени врати имаат декоративен, врвен дизајн на површината изработен од стадо и пренос на топлина. Овие издржливи душеци имаат иновативна површина за стружење која ги чисти чевлите додека крие нечистотија во вдлабнати канали. Површината отпорна на лизгање одбива вода, што е одлично за влечење во сите временски услови. Мохавк Дома Врати Пејзажи Имот Мат Килим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата