Колекцијата Елизабет Тејлор Од Елиза

Колекцијата Елизабет Тејлор Од Елиза

Това е достапна
DEN 420.32
Количината на стоката:

Лансиран од дизајнерската куќа На Елизабет Тејлор во 1991 година. Овој женски мирис содржи мешавина од крин роза килибар даб мов и сандалово дрво. Се препорачува за секојдневна облека. Колекцијата Елизабет Тејлор Од Елиза.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата