Галванизирана Метална Рамка За Слика - Кој Спаси Кој

Галванизирана Метална Рамка За Слика - Кој Спаси Кој

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Убава галванизирана метална фото рамка со црно печатено " Јас Не Сакам". Металната рамка со голема тежина е 1,3" длабоко, така што рамката може да стои самостојно или со прикачен штафелај како традиционална рамка за фотографии. Доаѓа со квалитетна црна подлога со штафелај за прикажување на масата. Рамката доаѓа поединечно кутија. Направено со вистински галванизиран челик. Печатени со зборот "Кој спасил кој". Совршена рамка за љубителот на кучето. Квалитет лесно оптоварување црн слајд во подлогата. Држи хоризонтална фотографија 4х6.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата