Патување Колекција Жени Диора Пумпи За Стилето Со Отворени Прсти

Патување Колекција Жени Диора Пумпи За Стилето Со Отворени Прсти

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Додадете привлечен талент на вашиот изглед Со Диора Со Колекција На Патувања. Овој дизајн на слајд се одликува со еластична веганска кожа и обложена подножје за леснотија и удобност. Тенка пета со молив и детал за јазол на ременот го комплетираат дизајнот за шик изглед. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата