Хартија Мат Подарок Торба, 10х13х5, Темносина Крафт, 1 Пакет, Голем

Хартија Мат Подарок Торба, 10х13х5, Темносина Крафт, 1 Пакет, Голем

Това е достапна
DEN 166.08
Количината на стоката:

Не барајте повеќе тешка торба за подароци! Џем Хартија Тешки Торби За Подароци се токму тоа : тешки. Заборавете да се справите со слаби торби за подароци што раскинуваат и солзи кога треба да дадете тежок подарок, затоа дајте го тоа со доверба. Изработени од хартија од 120 килограми, овие кеси имаат мат финиш и се направени од прекрасен, длабок темносин Рециклиран Крафт. Цврст и сигурен, можете да бидете сигурни дека вашите подароци ќе бидат доставени здрави и здрави. Комплетно со рачка од ткаенина, овие кеси се со димензии 10 х 13 х5 инчи. Тие се продаваат поединечно. Големина : 10 х 13 х 5 инчи Боја : Мат Темносина Количина : Продадена Поединечно Боја : Темносина мат. Големина : Голем(10 х 13 х 5 инчи). Количина : Се Продава Поединечно. Нашите чанти за подароци со мека рачка на јаже се направени од 30% рециклирани 120 фунти. картон кој има мазна завршница од мат хартија. Квалитетна и привлечна торба за подароци во боја што ќе ја користите за секоја славеничка пригода, како што се родендени, тушеви за бебиња, тушеви за невести, годишнини, празници или која било друга пригода за подарување подароци!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата