Чикаго Младенчињата оз. Керамички Стартер Кригла

Чикаго Младенчињата оз. Керамички Стартер Кригла

Това е достапна
DEN 447.84
Количината на стоката:

Секој ќе види дека сте голем поддржувач на Чикаго Младенчињата кога ќе го користите овој 19 мл. керамички СТАРТЕР кафе кригла за вашиот омилен пијалок. Ласерската гравирана тимска графика со висока дефиниција ќе ја покаже вашата љубов кон Чикаго Младенчињата во секое време со својот елегантен дизајн. Овој прибор за пиење е совршен додаток дома, во вашата кујна, соба за игри или само релаксирање на дворот; во деновите на игра или секој ден. Материјал : 100% Керамика. Почетната Шолја За Кафе содржи приближно 19 унци. Официјално лиценциран ласерски гравирани тим графика. Увезени. Бренд : Големи Американски Производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата