Еарвин Кафе Маса, Издржана Цреша

Еарвин Кафе Маса, Издржана Цреша

Това е достапна
DEN 1695.84
Количината на стоката:

Повремената колекција На Еарвин стилски изглед спојува издржано дрво,гроздобер метал со детали за украсување на ноктите. Создадете преодно чувство во вашата дневна соба или седење со овој повремен комплет маса, кој ги спојува рустикалните и индустриските дизајни за модерен изглед. Со едноставен, но уникатен стил, овој комплет ќе стане централен дел од вашата дневна соба. ACME Earvin Масичка За Кафе, Издржана Цреша : Правоаголна масичка за кафе. Издржано-дрво врвот. Метал и ноктите-главата трим. Метална подлога За треперење Во форма На Х.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата