Меридијан Мебел Зара Современа Морнарица Кадифе Брачен Кревет

Меридијан Мебел Зара Современа Морнарица Кадифе Брачен Кревет

Това е достапна
DEN 2543.04
Количината на стоката:

Лизгајте во скутот на луксузот со Овој Кадифен Кревет Зара. Овој прекрасен брачен кревет е поставен до максимум на главата и подножјето за изглед кој не е ништо помалку од зголемување на резолуцијата. Луксузниот дизајн е засилен со богатиот кадифен тапацир на креветот и неговото длабоко детално тафтување на каналот, кој исто така служи за одржување на внатрешната подлога нагоре, полна и удобна додека се релаксирате или се опуштате во кревет. Креветот има златни нозе за кралски допир, и доаѓа со летви, така што не бара пружина од кутија.Карактеристики : Материјал За Тапацир : Морнарица Кадифена Завршница : Рамка Од Златно Цврсто Дрво Луксузен Длабоко Детален Дизајн На Тафтингбол На Нозе Целосни Летви (Не Е Потребна Пролетна Кутија)Современ Дизајн Спецификации : Димензии На Производот : 79" W x 92,5" D x 49" Hproduct Тежина : 168 lbssassambly : Да Меридијан Мебел Зара Современа Морнарица Кадифе Кралот Кревет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата