Рамкат Жито Замена Ножеви, 9pk

Рамкат Жито Замена Ножеви, 9pk

Това е достапна
DEN 159.84
Количината на стоката:

Замена ножеви За Рамката 100 гр широкопојасен.Карактеристики : заменски сечила;За Рамкат Широки Глави Рамкат 100 Жито Замена Ножеви, 9pk : замена ножеви за Рамкат 100 жито широки глави. Сечила по пакување : 9.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата