Аква Тек женски 4 Опуштени Градинарски Работни Чевли

Аква Тек женски 4 Опуштени Градинарски Работни Чевли

Това е достапна
DEN 543.84
Количината на стоката:

Градинарскиот Чевел на адтек 8909 е совршен внатрешен/надворешен или во секое време чевел! Изработен од чист пвц материјал, чевелот е флексибилен, но сепак поддржува. Дизајнот на нелизгачки ѓон и амортизирана влошка го прави совршена опција за користење на отворено дури и за лежење низ куќата! Нелизгачки Ѓон . Лесен И Издржлив . Амортизирана Влошка За Удобност . Дише И Воздушен Дизајн. Лесно Чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата