Стилски Дрвена Закуска Маса Со Метална База, Сива-Салторо Шерпи

Стилски Дрвена Закуска Маса Со Метална База, Сива-Салторо Шерпи

Това е достапна
DEN 1001.44
Количината на стоката:

Стилска Дрвена Маса За Ужина Со Метална Основа, сиво-Салторо Шерпи сива метална основа и издржани врвни флипови од дрво ви даваат поголема површина кога ви треба простор за да поставите храна, пијалоци или компјутер. Топол изглед на вашиот дом и совршен до софа или вашиот омилен лесен стол за време на големата игра. Современа акцентна маса во издржана сива завршница прикажува ажурирани и индустриски елементи Црна завршница на метални основни нозе преклопливиот врв на масата се проширува за отворање И затворање На Метална завршница : Потребно Е Издржано Сиво/црно Склопување : Да.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата