6FT БОЛНИЦА ОДДЕЛЕНИЕ M F 5-15P IEC320C 16AWG НАМОТАН BLK PWR КАБЕЛ

6FT БОЛНИЦА ОДДЕЛЕНИЕ M F 5-15P IEC320C 16AWG НАМОТАН BLK PWR КАБЕЛ

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

C2 G 6ft 16 AWG Coiled Болница Одделение Кабел За Напојување (NEMA 5-15 P ДО IEC320 C13) - Црна-125 V AC Напон Рејтинг-13 А Струја Рејтинг-Црна IEC320 C13 16 AWG НАМОТАНИ BLK PWR КАБЕЛ 6 FT БОЛНИЦА ОДДЕЛЕНИЕ M/F 5-15 P/ IEC320 C13 16 AWG НАМОТАНИ BLK PWR КАБЕЛ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата