Машка Изведба 5. оз. Двојно Пике Поло Пакет

Машка Изведба 5. оз. Двојно Пике Поло Пакет

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со армирана долна кутија ; контурна јака за заварување; отстранување на влага; етикета за пренос на топлина; странично обложена со странични отвори; етикета на окегокер на страничен спој; ракав со двојна игла и долен раб; копчиња со бисерни Јаглен; Гилдан Машки Перформанси 5.6 мл. Двојно Пике Поло 5 Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата