20.5 Традиционален 5-Лесен Метал И Проѕирно Стакло Кујна Остров Фоаје Ходник Дневна Соба Виси Приврзок Лустер

20.5 Традиционален 5-Лесен Метал И Проѕирно Стакло Кујна Остров Фоаје Ходник Дневна Соба Виси Приврзок Лустер

Това е достапна
DEN 955.04
Количината на стоката:

ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ и ХАРДВЕР : од Вас ќе се бара да го инсталирате и хардверот на приврзокот до таванот. Вклучена Сијалица : Не.Карактеристики : Димензии На Производот : 20. Тежина На Производот : 6. Број На Светилки : 5. Мазната метална завршница и проѕирните стаклени нијанси без напор произведуваат едноставност и осветленост додавајќи шарм на вашиот влез, скалила, трпезарија, спална соба, канцеларија или дневна соба! Тоа е совршен начин да го постигнете посакуваниот изглед додека ги задоволувате вашите функционални потреби во вашиот дом. За целосен гроздобер изглед, Се препорачува тип Т45 едисон сијалица. Достапни Делови За Замена : Да. Стил : Традиционална Алтернатива : Модерна, Современа. За целосен гроздобер изглед, Се препорачува тип Т45 едисон сијалица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата