Чувари На Галаксијата Возрасни Ѕвезда-Господ Маска

Чувари На Галаксијата Возрасни Ѕвезда-Господ Маска

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Дојдете и добијте ја вашата љубов! Најновиот херој На Марвел го сакаат момците и го обожаваат дамите. Чуварите На Галаксијата Делукс Возрасни Ѕвезда-Господ Маска е совршен за Вашата ѕвезда-Господ костим. Одлично за забави и косплеј, оваа маска е веднаш надвор од филмот. Маската е изработена од издржлива обликувана пластика, која е лесна за носење и издржлива за многу намени. Очите на црвениот диск и деталите за вентилација ја носат оваа маска директно во вселенскиот свет. Нарачајте Ја вашата ѕвезда-Господ маска за возрасни за Ноќта на Вештерките! Чувари На Галаксијата Возрасни Ѕвезда-Господ Маска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата