Без граници на чипка за чипка на јуниори

Без граници на чипка за чипка на јуниори

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Слој на романтиката во никаква граница на чипка-газа од чипка. Парови со отворен фронт совршено со вашите омилени резервоари и маици и го земаат вашиот основен обичен изглед на следното ниво на чудесната. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Дефект : V-Neckline. Затворање : Отворен предводник со вратоврска на половината. Ракави : должина на лактот со манжетни за чипка. Џебови : Ниту. Акценти на чипка. Шал-вратоврска од чипка од јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата