Менс 9. Оз. Пакет со аспиратор за сушење

Менс 9. Оз. Пакет со аспиратор за сушење

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

50% памук, 50% полиестер; Перформанси за крик на Dryblend®; Безбедност (зелена целосно покриена шива; предиво од воздушен авион отпорен на пилули; двојно поставен аспиратор со појавување на влечење; етикета за пренесување на топлина; 1x1 Спандекс ребрести манжетни и лента за половината; двојно зашиена џеб за торбичка; Гилдан Менс 9,3 мл. Dryblend ™ 50/50 Пакет со аспиратор 3.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата