Правда за девојки за девојчиња, маица со ленти, големини XS-XLP

Правда за девојки за девојчиња, маица со ленти, големини XS-XLP

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Паѓајте во мода со маицата со ленти од Sequin од правдата! Оваа симпатична мета нуди трендовски лого на Sequin на предната страна со координативни акценти на секвенци на ракавот, што го прави совршен начин да додадете малку треперлив во изгледот на вашата мода! Изработена во супер-мека дрес, оваа симпатична маица е сигурно дека ќе биде лесен, лесен за парови додаток на гардеробата на вашата модерна девојка! Спарете го со нејзините слаби правда за погледот исто толку уникатно колку што е. Само во! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ракави за продолженија и лого; Печатење на ефект на боја. Маица за правда за правда за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата