Сина Паломино „Парада до уметноста на платното“

Сина Паломино „Парада до уметноста на платното“

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Сина Паломино „Парада на Светилникот“ платно уметност. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Истакнати бои : бела, сина, црна, светло сина, сива, родена белгиска родена, Карин Куби, ги помина своите детски години, скокајќи од Европа во државите и назад. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Влијанија, и постепено и ненадејно, строги и суптилни, честопати евидентно само за разлика од другиот.Уметник : Blue Palomino Subject : People Style : Modern & Modernural Product Type : Gallery-завиткан платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има слика надвор од фокусот на луѓето што шетаат во една датотека линија. Овие држави во мешавина се изложени на нејзините фотографии. Студените, солени брегови на Северното Море, слатководните бранови на Големите езера и огромните рамнини на Дакота, обезбедија изобилство на чуда на светлина и сенка што играат на разни површини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата