Влезен вентил на Вител

Влезен вентил на Вител

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Влезниот вентил Whirlpool 4171000 е дел за замена за вашата машина за миење садови. ВЕРПОЛ 4171000 Влезен вентил : Овој влезен вентил е оригинален дел за замена за машина за миење садови. Тој е компатибилен со машините за миење садови во Вител и се користи за да се овозможи вода во и надвор од мијалник. Делот е сместен во внатрешноста на апаратот. Производот е пластичен, сино. Проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да ја нарачате оваа замена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата