Jeanан Пјер Невио јамка Акцент килим

Jeanан Пјер Невио јамка Акцент килим

Това е достапна
DEN 128.00
Количината на стоката:

Collectionан Пјер Текстурирана декоративна акцент колекција на килими се одликува со свежи, современи дизајни во богати, заситени бои - совршени за вашата спална соба, дневна соба, канцеларија и кујна. Трајната ткаени ткаенина од сите јамки е избледена и отпорна на дамки. Поддршката за не-слабост на латекс помага да се задржи килимот цврсто во функција за зголемена стабилност. Машинско миење ладно одделно со благ детергент. Само не-хлорно белило кога е потребно. Не пеглајте. Не исушете чисто. Tumble Dry Ship. Куп : 100% олефин. Поддршка : латекс. Увезени. Дома.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата