Риммел вид и бесплатен молив за веѓи, топло кафеава, 0. мл

Риммел вид и бесплатен молив за веѓи, топло кафеава, 0. мл

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Дефинирачот за веѓи на Rimmel и бесплатен веѓи е 1-ви чист двојна двојна двојна молив за веѓи. Обезбедува смели, но сепак природни веѓи. Одликувајќи се со четка за Spoolie и ултра-фино врв од 1,7 мм. Создавањето прецизни, удари на коса, никогаш не било полесно. Оваа веганска формула е нанесена со органски овластен путер од шеа и биотин за чиста густина на климатизација и дефиниција. Достапно во четири различни нијанси за да се открие природни, поцелосни прелистувачи во само неколку удари со молив со веѓи и бесплатни моливчиња од веѓите, 003 топло кафеава, 0,003 мл веганска формула направена од 99% состојки со природно потекло кои се kindубезни со животни и се нанесени со органски Сертифициран путер од шеа и биотин. Био-базирана двојна четка опремена со четка за шишиња за широка, па дури и мешавина, и прецизен ултра-фитен врв од 1,7 мм за создавање удари слични на коса. Без мирис и спакуван со пигмент во боја-плаќање за забележителна густина на веѓите во текот на целиот ден. Лесна апликација слична на лизгање за ултра прецизност и дефинирана веѓа. Достапно во четири различни нијанси за да се откријат природни, поцелосни прелистувачи во само неколку удари.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата