Nubrilliance Professional On-Home Microdermabraision 34-парчиња комплет

Nubrilliance Professional On-Home Microdermabraision 34-парчиња комплет

Това е достапна
DEN 3120.00
Количината на стоката:

Тој е дизајниран да помогне да се вратат штетните ефекти на сонцето, надразнувачите на животната средина и секојдневниот стрес на вашата кожа. Го подобрува тонот на кожата, текстурата и еластичноста. Го минимизира појавата на порите. Има вакуумско вшмукување со прилагодливи поставки кои помагаат да се отстранат мртвите клетки на кожата и да се стимулира основното ткиво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата