Чудо девојки девојки со кошула фустан со ракави на лактот, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки со кошула фустан со ракави на лактот, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Класично симпатичен стил подготвен за неа! Овој фустан од предната кошула на копчето Wonder Nation за девојчиња, е направен во мека, удобна тексас или карирана ткаени ткаенини. Одликувајќи се со ракави со должина на лактот со собрани манжетни и отстранлив појас, овој фустан истакнува без напор стил - совршен додаток на нејзината гардероба. Исклучиво на. Материјал : карирана двојка : 55% памук/45% рајон; Слаб тексас : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : ракави со должина на лактот со собрани манжетни. Карактеристики : Отстранлив појас на појас со акцент на вратоврска. Девојките со кошула со кошула од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата