Мое дете на Картер, бебе девојче Худи и Пантер, поставена

Мое дете на Картер, бебе девојче Худи и Пантер, поставена

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Да, за лесни облеки! Направен сет за две парчиња сет значи дека е подготвена во ниеден момент. Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е сладок додаток на нејзината мала гардероба. Комплетирано со супер пријатна врвна долга ракав со микрофлеа, кој има аспиратор, копчиња и симпатична детална лак, плус затегнати хеланки за да се спарат, сите е подготвена да игра, ползи, салон и да остане удобна цел ден. Сет од 2 парчиња. Топ : 100% полиестер Велбоа; долги ракави; хауба; копче за копче; Цветна апликација. Легалки : 95% памук, 5% еластански дрес; покриена еластична лента за половината. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата