Женски патентни кожни класични пумпи

Женски патентни кожни класични пумпи

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Додадете полирани пумпи во вашиот стил со овие чевли од Brinley Co. Овие стилски пумпи се карактеризираат со бујни патенти PU кожа нагоре и класичен дизајн на обиколницата. Скромните бујни високи потпетици го комплетираат изгледот. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина. Класични пумпи за патенти на Brinley Co. Материјал : ПУ кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 3.3 "Чунки. Висина на платформата : 0,23- инчи. Ширина : Средна може да варира по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата