Целосно прилагодлив инспиративен ѓердан од меч од Пинк Бо - храбар

Целосно прилагодлив инспиративен ѓердан од меч од Пинк Бо - храбар

Това е достапна
DEN 2080.00
Количината на стоката:

Целосно прилагодлив инспиративен меч ѓердан со розова кутија 2 инчен меч приврзок 24 инчи овален ланец на врски Целосно прилагодливо затворање на ноктот на јастог, целосно прилагодлив инспиративен меч ѓердан од розова кутија - храбар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата