Златна врска Креп рачна и лосион за тело и крем за видливо подобрување и затегнување на изгледот на кожата 14oz

Златна врска Креп рачна и лосион за тело и крем за видливо подобрување и затегнување на изгледот на кожата 14oz

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Како што старееме, кожата може да ја изгуби својата способност да ја задржи влагата, што резултира во кожа што изгледа фино збрчкана, тенка и суво, како крепска хартија. Затоа има крем за корекција на корекција на златната врска со корекција, со кој беше изгласан производот од 2022 година во категоријата нега на кожата. ** Формулирано со 7 навлажнувачи и 3 витамини, овој лосион е клинички прикажан за подобрување Недели. 94% имаа видливо подобрување во изгледот на рацете за само 1 ден.* Формулата за надополнување има уникатен концентрат за мазнење, направен со негување омега-масни киселини, моќни ботанички и заштитни антиоксиданти. Обезбедува трајна хидратација за 24 часа за да помогне во видливо цврста и опаѓачка сува, стареечка кожа. Тоа е хипоалергичен, без мирис, дерматолог тестиран и погоден за сите типови кожа. *Податоци за датотеката ** Анкета за Кантар на 40.000 американски купувачи содржат : еден (1) 14-мл. Шише злато обврзница Обновување на лосион за тело за корекција, формула за надополнување и измазнување. Лосион за корекција на златна врска Crepe помага да се намалат видливите знаци на кожата од крепови, како што се фини, тенки брчки. Лосион за златна врска за кожата ја навлажнува кожата 24 часа за трајна хидратација. Овој лесен лосион е без мирис, брзо апсорбирање, не-мрсна и тестирана од дерматолози. Овој уникатен концентрат за измазнување има заштитни анти-оксиданти, моќни ботанички производи и негување омега-масни киселини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата