DesignArt Woman со шише парфем - Апстрактна перница за фрлање - 18x18

DesignArt Woman со шише парфем - Апстрактна перница за фрлање - 18x18

Това е достапна
DEN 384.00
Количината на стоката:

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетски модерни и современи перници за фрлање. style with. these multifunctional designer cushions. Invoke more coziness and place them on your sofa, your couch, your chairs, your bed. and indulge yourself in lush, snugly relaxation.Our Street Art pillow is printed using High Color Density Italian inks creating a живописно обоени и јасни уметнички дела . Карактеристики. Ткаенина. - Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од нејзината покривка. - Достапно во неколку големини. - атрибут : модерен и современ. - Предмет : Апстракт за портрет "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. Машината за миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши . Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата