Веранда Петра геометриски килим на отворено во затворен простор, 5'3 5'3 круг, крем сина

Веранда Петра геометриски килим на отворено во затворен простор, 5'3 5'3 круг, крем сина

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Додатоци во сликите за живот не се вклучени. Препорачувајте да чувате оригинален пакет за употреба на складирање. Отпорен на вода што го прави совршен за употреба на отворено. Ниту една подлога за поддршка, подлога за килими (продадено одделно) за да се избегне менување и лизгање. За непосредно украсување на преуредување, оваа област килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Колекцијата на килими со врски Конгентална внатрешна затворена килим, врвна колекција на современи килими во затворен простор во колекцијата „Веранда“ ќе ви помогне да ги координирате просторите за живеење на слободно време на вашиот дом со убавина и здравиот разум. Вакуум (по можност еден без ритам) редовно и место чисто; За тешки дамки, се препорачува професионално чистење на килим; Ротирајќи ги килимите на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно носење од сообраќај на нозе и тежина на мебел. Достапно во повеќе бои и големини. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата