Единствени поволни платформа за жени со клинци на коленото над зип бутот високи чизми

Единствени поволни платформа за жени со клинци на коленото над зип бутот високи чизми

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Овие чизми за платформа за пети со пети од пети се слатки трендовски и модерни, се совпаѓаат со фустаните со здолништа и шорцевите од џин, исто така можат да ги облечат да се обесат. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД-Големина на УК-големина на еу-должина на подножјето-Висина на ставовите 6 - 4 - - 36 9 - 2 5/96.5 - 4.5 37 9 1/8 2 5/97- 5 38 9 1/4 2 5/98 - 6 39 9 5/ 8 2 5/99 - 7 40 - 10 - 2 5/99,5 - 7,5 41- 10 1/8 - 2 5/9 Единствени поволни платформи за жени клинци со потпетици над коленото од страна на коленото, со високи чизми со високи чизми на платформата. Клинови потпетици. Тркалезна пети. Затворање на поштенски патенти. Вамп : Фекс кожа. Outsole : Faux кожа. Пета : Абс. Висина на пета : 2 5/9 инчи. Висина на вратилото : 22 4/9 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата