Без граници Цветни цврсти памучни лагерски куќички панталони за гаќички

Без граници Цветни цврсти памучни лагерски куќички панталони за гаќички

Това е достапна
DEN 365.92
Количината на стоката:

Нема граници женски микрофибер момче гаќички, 5 пакувања. Слики, мазни, меки и удобни, овие микро момчиња е "што мора да има ". Тоа е супер симпатично и има детални детали за грбот што е забавен и флерт. Широката цветна лента за половината ги гушка колковите и изгледа толку убаво. Willе го сакате асортиманот во боја и печатење, како и целокупното вклопување и чувство на овој одличен стил на момче. Ласкави на сите форми на телото. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’7 ”, половината : 26”, биста : 34 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. машина за миење ладно. Линија суво. 100% памучен лагер. Увезени. Земја на потекло : Бангладеш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата