Kryptonics Krypto Torpedo 22 Скејтборд оган

Kryptonics Krypto Torpedo 22 Скејтборд оган

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Оригиналниот скејтборд на Криптониката Torpedo е прекрасен поли крстосувач што ќе ви помогне да ве привлече. Палубата со големо влијание и hi-flex ќе издржи скоро за ништо и ќе ве задржи да се движите со истурените уретански тркала и со пет брзински лежишта. Овој скејтборд за деца мери 22,5 "x 6 " и има камиони со крстосувачи во ретро-стил и големи тркачки тркала за брзо крстарење. Прекрасната и детална графика на горниот дел од палубата (на некои стилови) ќе ве изведе во стил. Криптоника Оригинална Торпедо Комплетна скејтборд, 22,5 "x 6" : 22,5 "x 6" полипропилен палуба со облик на полипропилен со шема на зафат на флекс и проверка. Kryptonics Скејтборд има полиран 3,25 "Ретро-камиони со крстарење со 90 A грмушки. 62мм x 51mm. 83a мазни-пролеани истурени уретански тркала. Доаѓа во црна лигите, сина оаза, оган портокал, светло сива, форми црвени и три омбре стилови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата