Лента за време на одмор, сина и бела снегулка, 5 8 25

Лента за време на одмор, сина и бела снегулка, 5 8 25

Това е достапна
DEN 309.12
Количината на стоката:

Со безвременски дизајн кој е совршен за украсување, завиткување на подароци и многу повеќе, нашето време за одмор сино и бела снегулка лента помага да го направите вашиот одмор светла и празнична. Оваа прекрасна лента има сина позадина покриена со бели снегулки и завршени сини рабови. Специјално е изработено за полесно да го направите вашиот подарок за завиткување и украсување на празници, дизајнирани со еластична текстура која е идеална за врзување во лакови, обликување на подароци и драпење над вашата маса за уникатен изглед подготвен за одмор. Нашата лента за време на празникот лесно се сече со ножици и е одлична за секој што сака занаетчиство, уметност или правење на нивниот дом и подароци да изгледаат убаво. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе идеи за украсување, материјал за завиткување на подароци и идеи за подароци за да создадете крајна празничка вибрација. Подгответе се да добиете празнична оваа празнична сезона и да го соберете нашето време за одмор сино и бела снегулка лента. Време на одмор лента, сина и бела снегулка, 5/8 "/25 ' : Сина лента покриена со бели снегулки и завршени рабови. Лента мери 5/8" ширина и долга 25'. Совршено за украсување, уметност и занаетчиски проекти или ставање на завршен допир на завиткување на вашиот подарок. Екслепната текстура е идеална за врзување на лакови, обликување на подароци, поставување на вашата маса за одмор и многу повеќе. Лесен начин да го направите украсувањето на вашиот одмор забавен и празничен. Лента лесно се сече со ножици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата