Амрита Синг Викторија Гунметал-тон месинг и обетка за кристал

Амрита Синг Викторија Гунметал-тон месинг и обетка за кристал

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Викторијанска ера ја инспирираше обетката од месинг-тон од месинг, со шарен камен достапен во рубин, смарагд или сина боја. Материјали : месинг од оружје, кристал. Затворање : После назад. Мерења : Должина : Должина 2,5 "x ширина 1". Хипоалергичен. Викторијанска ера ја инспирираше обетката од месинг со мерал-тон од месинг со камен тон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата