Исечете ја женската печатена блуза со рафли со долги ракави

Исечете ја женската печатена блуза со рафли со долги ракави

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Ние сме опседнати со редовите и редовите на рафли на оваа блуза за печатење од лажичка. Лесен, воздушен и прекрасен, овој врв додава допир на романса на што и да го спарите. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полу-опремена. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Долги ракави со еластични манжетни. Разгалено деколте; Еластична половината. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Ископлена блуза со долги ракави за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата