Шик дома Флоријан солиден утешен сет, крал, аква

Шик дома Флоријан солиден утешен сет, крал, аква

Това е достапна
DEN 895.84
Количината на стоката:

Сетот за постелнина е плетена техника со детали за цветни апликации. Цветните апликации се зашиени во утешувачот со разоткриени и плетени техники низ целиот дизајн за да ви дадат маестрален софистициран изглед. Аква тонови на пастелна светлина во боја треба да ја осветлат секоја просторија за да ви дадат гроздобер, декор во стилот на земја. Акцент -разгалена декорална перница ќе ви даде дополнителен елемент за дизајн. 9-парчиња цветни цветни плетени удобни сет : 9-парчиња постелнини сет : 1 утешител, 2 шами за перници, 1 квадратна деко перница, 1 деко перница ,, 4-парчиња бел лим сет. 1-парчен удобник : 106 "x 92", 2-парчиња перници Шамс : 21 "x 36" +2 "прирабница, 1 парчиња декемвриска перница : 18" x 18 ", 1 парчиња декемвриска перница : 12" x 18 " ,, 1 рамен лист 108 "x 102" + 4 "полите, 1 вграден лист 78" x 80 " + 12" длабок џеб, 2 случаи со перници 20 "x 40". Елегантен дизајн на постелнината ќе ја открие вашата спална соба. Направен од микрофибер. Одговара на крал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата