Брилијантна контрола на паметните домови-Алекса вградена и компатибилна со Ринг, Сонос, Хуе, Гугл гнездо, Вемо, СмартТингс, „Епл HomeKit“-Контрола на допир на допир на

Брилијантна контрола на паметните домови-Алекса вградена и компатибилна со Ринг, Сонос, Хуе, Гугл гнездо, Вемо, СмартТингс,

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Играјте музика со звучници на Сонос, видете кој е на вратата со прстен видео врата, и отклучете ја вратата со компатибилно паметно заклучување на сите, без да имате потреба од телефон. Вклучува 5 "ЛЦД-екран на допир, вградена камера со бленда за приватност и вграден сензор за движење. Лесна паметна контрола на домот за сите : Брилијантни панели на екранот на допир со вграден Alexa го олеснуваат сите дома да ги контролираат популарните паметни уреди, осветлувањето, камерите, бравите, термостатите, домонкомот, сцените и многу повеќе со едноставно замена на светлосен прекинувач.Трансформирајте ја вашата куќа или стан во лесен за употреба паметен дом со наградуваната брилијантна паметна контрола на домот и мобилна апликација за сè-во-еден. Hue, Lifx и Kasa TP-Link паметни светилки. Панел за прекинувач со светло од 3 банки : Потребна е неутрална и земја жици, овој панел со 3 префрли се инсталира во стандардна електрична кутија со 3 банди. Елиминирајте го нередот на гласовниот асистент од countertops : Ставете го Амазон Алекса во вашите wallsидови и уживајте во Погодност на вградена гласовна контрола без неред со аудио и визуелни одговори од панел на екран на допир на вашиот wallид. Лесна паметна контрола на домот за секого : Брилијантни панели на допир на екран на допир со вграден Alexa го олеснуваат секој дома да ги контролира популарните паметни уреди , осветлување, фотоапарати, брави, термо-интерком, сцени и повеќе со едноставно замена на прекинувач за светло. Контрола на нијанса, Lifx и TP-Link Kasa Smart Bulbs. Во wallидот Sonos, Ring & Smart Lock Control : Сега сите дома можат лесно да прелистат и свири музика со звучници на Сонос, видете кој е на вратата со прстен видео врата, и отклучете ја вратата со компатибилно паметно заклучување - сè без да имате потреба од телефон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата