Womenенски плус големина Macrame Bib Crinking Rayon Top

Womenенски плус големина Macrame Bib Crinking Rayon Top

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Додадете допир Boho-Chic на вашиот ансамбл со овој женски плус големина Macrame Bib Crinking Rayon Top од Студио Вест. Одликувајќи се со сет од 3/4 должина кимоно ракави, овој врв е совршен додаток на вашата гардероба. Направено од супер-мека и весела ткаена плетена ткаенина од газа, ќе ве задржи кул и удобно без да бидете рестриктивни. Забележаното деколте со капчиња од капчиња го комплетира изгледот, додека хемлин со должина на туника го прави совршен да се носи над хеланки или да се закова во здолништа. Пар со здолниште со молив и потпетици кога се упатувате кон канцеларијата, или со хеланки и чизми на глуждот за лесна и удобна облека. Womenенски плус големина Macrame Bib Crinking Rayon Top : 100% Rayon. Ткаени измислици на газа. Womenенски врв со плус големина. Повлечен стил. 3/4 должина кимоно ракави. Излезено деколте. Хемлин со peplum со должина на туника. Шема на натопи. Рачна капчиња пред биб. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни стилови. Миење на рацете во ладна вода одделно, не бели, линиски суво, средно парено железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата