Кревет од дрвена куќа за деца, модерна големина на близнаци со мала големина на куќа со два предни прозорци за деца спална соба, дете со мали мансарди, антички сиво +?

Кревет од дрвена куќа за деца, модерна големина на близнаци со мала големина на куќа со два предни прозорци за деца спална соба,

Това е достапна
DEN 3519.84
Количината на стоката:

Капацитет на тежина : 275 bs.Бродови и пристигнува во 2 одделни кутии. Времето на испорака може да варира по детали за производот во кутија : со покрив и два предни прозорци, овој кревет се дуплира како полу-затворено место за играње совршено за да ги истражите имагинациите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата